Pracownik Biurowy

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Lubań
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 500,00 zł
  • Dodano 2019.06.21

Opis stanowiska

praca biurowa Lubań, praca administracyjna Lubań, praca sekretariat Lubań

Prowadzenie sekretariatu
Reprezentowanie firmy
Wsparcie przełożonego
Pozostałe zadania związane z prowadzeniem biura
Szeroki zakres zadań, jakie musi realizować sekretarka wymaga od kandydatki na to stanowisko konkretnych umiejętności i wiedzy, z których najbardziej pożądanymi są:

Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Język angielski średniozaawansowany (B1 / B2) w mowie i piśmie
Umiejętność posługiwania się najważniejszymi urządzeniami biurowymi,
Doskonała znajomość komputerowych pakietów biurowych,
Umiejętność redagowania pism i szybkiego pisania na klawiaturze,
Dobra organizacja pracy,
Terminowość,
Komunikatywność,
Wysoka kultura osobista.
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
Praca jednozmianowa 7-15,
Zarobki od 2500- 3500zł brutto
Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ważne do: 2020.06.20, wyświetleń: 106

nr ogłoszenia: 2339