INFORMATYK

5 000,00 - 10 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Lubań
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 000,00 - 10 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca informatyk Lubań, praca IT Lubań, praca Lubań

Programowanie sterowników programowalnych
Konfigurowanie i budowanie sieci przemysłowych
Opisywanie procesów produkcyjnych
Udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Firmę
Konfiguracja sprzętu elektronicznego przemysłowego
Konfiguracja sprzętu komputerowego biurowego
Zarządzanie siecią firmową
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w programowaniu PLC
Mile widziana znajomość języków wysokiego poziomu dla Windows
3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Gotowość do pracy w terenie i odbywania podróży służbowych
Samodzielność, umiejętność samoorganizowania czasu pracy
Umiejętność pracy zespołowej
Prawo jazdy kategorii B mile widziane
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Motywujący system premiowania, dużą samodzielność w działaniu
Benefity (dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, narzędzia specjalistyczne, itp.;
Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
Pakiet szkoleń;

Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 87

nr ogłoszenia: 2558